סוכני משנה

שמשון כהן

שמשון כהן (66), סוכן למעלה מ-25 שנה, בוגר תואר במדעי החברה באוניברסיטה העברית, מרכז את הביטוחים העסקיים. אחד מסוכני הביטוח המצליחים בעיר, מיזג את הפעילות הביטוחית שלו עם אל-עד בשנת 2007. צעד זה בא על מנת לאפשר לשמשון כהן להמשיך לעסוק בדברים החשובים באמת – שיווק ומכירות, ולפנות את עצמו מניהול היום יומי של משרד סוכן. שמשון הינו דמות מרכזית בענף הביטוחים העסקיים והחיבור עם אל-עד מאפשר לו להציע מגוון רחב יותר של מוצרים ביטוחיים ללקוחותיו, ולאל-עד להמשיך את המכירה בשירות מיטבי.

איתנית סוכנות לביטוח – ג'וני איתן

איתנית סוכנות לביטוח נוסדה בתחילת שנות השבעים על ידי יונתן (ג'וני) איתן .ג'וני איתן נחשב לאחד מהסוכנים המקצועיים בירושלים, משמש כנשיא לכל החיים רימון הזהב של חברת הביטוח מנורה והיה ממובילי סניף מנורה בירושלים בכל השנים. איתנית עובדת עם רוב חברות הביטוח המובילות בארץ ובעלת קשרים בענף הביטוח בחו"ל.  הסוכנות מטפלת בכל סוגי הביטוח בתחום האלמנטארי, בריאות וחיים. על לקוחות איתנית נמנים אנשים פרטיים וחברות ברחבי הארץ. הלקוחות זוכים בייעוץ והכוונה, שירות אישי ומקצועי ברמה גבוהה ביותר. בשנת 2010 התמזגה איתנית עם אל-עד סוכנות לביטוח.

סוכנות צנטוריון

סוכנות צנטוריון בניהול גולדברג משה, התמחתה במשך שלושים שנה בהענקת שירות בענף הביטוח לציבור האנגלו סקסי הירושלמי. צנטוריון מבטחת אלפי לקוחות ומעניקה שירות מיטבי לדוברי האנגלית על ידי צוות אנגלו סקסי מיומן, הקשוב לצרכים המיוחדים של דוברי האנגלית. על מנת ליעל את העבודה ולהוזיל עלויות, חתם גולדברג בשנת 2008 על הסכם מיזוג עם סוכנות אל-עד. וכיום מהווה צנטוריון כמחלקה האנגלו סקסית של אל-עד, ובעזרתה מקווים באל-עד להעניק שירות טוב יותר ולפתח את הקשר עם קהל ייחודי זה.

סוכנות הבירה – ברוך רוזנצויג

בשנת 2011 הצטרפו ברוך רוזנצוויג ועובדי ביטוח החיים של סוכנות הבירה לאל-עד, והגבירו משמעותית את נפח העבודה בכל תחום חיסכון ארוך הטווח והפנסיה, כאשר הביאו עימם מנסיונם שרות לאלפי לקוחות במגזר זה.