מאמרים

מגוון מאמרים בנושאי ביטוח שונים – פרי נסיון מקצועי רב שנים

מאמרים נבחרים

מאמר
הישראלים מוכנים לשלם יותר על ביטוח הרכב, אך לא רוצים להיות או להרגיש פרייארים. הישראלים רוצים לקבל את המוצר והשירות הטובים ביותר במחיר ההגון ביותר.
אריאל מונין, סמנכ"ל אל עד, מתארח בערוץ וואלה ומסביר מה חשוב מבחינת ביטוח ופנסיה בעידן הקורונה.
בכל שנה חברות הביטוח מנסות לפשט יותר ויותר את ההסברים אך הנושא מורכב. ההצעה הטובה ביותר שנוכל לתת: לאחר שהחומר נאסף והעין עברה על הנתונים, כדאי לקבוע פגישה עם סוכן הביטוח האישי שלכם ולנסות להבין באמצעותו מה כל הנתונים האלה אומרים - איפה ניתן לשפר? האם התוכניות בפוליסות מתאימות לצרכים האמיתיים שלכם?
ביטוחי הבריאות שחייבים לרכוש, הם בעיקר הביטוחים לקטסטרופה, ומכסים שני נושאים עיקריים: ביטוח שלא בסל התרופות, ביטוחי השתלות בחו"ל
כאשר יושבים סוכני הביטוח עם לקוחותיהם ומנסים לחשב את סכום הנדרש בפוליסת כיסוי למקרה מוות – פוליסת ריסק. השאלה היא: כמה כסף נדרש למשפחה להמשיך את אורח חייה בקרות מקרה מוות לאב או לאם המשפחה?
תיקון 190 מאפשר, בין היתר, מסגרת לניהול נכסי משפחה בראייה ארוכת טווח, הסדרי העברה בין-דורית, הגנה משפטית חזקה בפני איומים חיצוניים ומשטר מס ייחודי
הדרך המועילה ביותר להגן על רכושנו, אשר נצבר במהלך השנים היא באמצעות פוליסת תכולת דירה. פוליסת ביטוח לתכולת הדירה היא פוליסה בסיסית ותקנית, אך חשוב להתאימה לצרכים האישיים של כל אחד.
זה הזמן לקרוא אליכם את סוכן הביטוח שלכם, שיפרוס בפניכם את שלל הוראות הקבע עליהן אתם חתומים, ומלבד ביטוחי הרכב והדירה, לעבור גם על ביטוחי הבריאות, החיים וחסכונות למיניהם.