מאמרים

מגוון מאמרים בנושאי ביטוח שונים – פרי נסיון מקצועי רב שנים

מאמרים נוספים

מאמר

המאבק במחלת הסרטן: כך תקדימו תרופה למכה

"יש לך סרטן" הרופא מבשר לך, ומאותו רגע תוך כדי עיכול הבשורה, מתחיל מאבק מורכב, הן בהיבט הגופני והן בהיבט הנפשי, כדי לחזור ובמהרה לבריאות שלמה. המאבק הקשה כולל מרוץ נגד הזמן תוך הפעלת כל האמצעים העומדים לרשות החולה ואיתור הטיפול הנכון והמתאים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר. למותר לציין כי השילוב בין סל התרופות שלא מכסה חלק ניכר מהתרופות מצילות החיים לבין מענה גרוע בלשון המעטה של קופות החולים, מחייב את כולנו להקדים תרופה למכה – תרתי משמע.

כשמדברים על סרטן, כבר מזמן מדובר במגיפה מתפשטת. הסטטיסטיקה לא משקרת: מדי חודש ואפילו מדי שבוע, כולנו שומעים יותר מדי על עוד ועוד אנשים מהמעגל החברתי, המשפחתי, ומהעבודה אשר מקבלים את הבשורה הקשה כי המחלה התפרצה בגופם.

ברוב המקרים, מלבד החולה שנבצר ממנו לעבוד, גם בן הזוג נאלץ להיעדר מהעבודה או חלילה אחד הילדים. כך במהרה  נקלעת המשפחה למצוקה כלכלית שיוצרת לחץ נפשי. לצערנו, ביטוח הבריאות הבסיסי לא תמיד מספיק על מנת לכסות את כל ההוצאות ובני המשפחה מוצאים את עצמם לא אחת מול שוקת שבורה. האחריות של כל אחד ואחת מאיתנו הינה לוודא מבעוד מועד שביטוח הבריאות שלו מכסה אותו ואת יקיריו. עם הבריאות לא משחקים!

האחריות שלנו באל-עד, היא להיות שם עבורכם בכל אירוע פתאומי המביא לתהום כלכלית. באחריותנו לעזור לכם לקחת אחריות על חייכם ולהתנהל נכון בכל הדרוש למאבק במחלות הסרטן למיניהן.

יש לכם על מי לסמוך. הקדימו תרופה למכה ופנו אלינו עוד היום כדי לוודא שאתם מכוסים כנדרש. שתהיה לכולנו בריאות טובה.