מאמרים - אלמנטרי

מאמרים בנושא ביטוחי דירה רכב ומשכנתא

מאמרים נבחרים

מאמר
הישראלים מוכנים לשלם יותר על ביטוח הרכב, אך לא רוצים להיות או להרגיש פרייארים. הישראלים רוצים לקבל את המוצר והשירות הטובים ביותר במחיר ההגון ביותר.
הדרך המועילה ביותר להגן על רכושנו, אשר נצבר במהלך השנים היא באמצעות פוליסת תכולת דירה. פוליסת ביטוח לתכולת הדירה היא פוליסה בסיסית ותקנית, אך חשוב להתאימה לצרכים האישיים של כל אחד.
הדרך המועילה ביותר להגן על רכושינו אשר נצבר במהלך השנים היא באמצעות פוליסת תכולת דירה. גם אם מדובר על פוליסה בסיסית ביותר, הצעד הבטוח הוא לרכוש את הפוליסה באמצעות סוכן הביטוח המקצועי שלכם, שיתאים את הפוליסה לצרכים האישים של כל אחד ואחת, וימנע מהמבוטח לרכוש כיסוי ביטוחי מיותר.
על כל אחד מאיתנו למפות את שלל הסיכונים שעומדים בפנינו ולהחליט מה נכון לנו לבטח
עוד בטרם כניסת רכבים אשר ינהגו באופן עצמאי במאת האחוזים, המערכות האקטיביות המותקנות כיום ברכבים החדשים כבר משנות את הסטטיסטיקות
כאשר הגשם מגיע בכמות גדולה בזמן קצר המים עלולים בדרכם לאדמה לעבור דרך קירות הבית ולגרום נזק לקירות או לתכולת דירה. 
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה של נהג אשר קיים לו, ריבוי תביעות לרכב בו הוא נוהג, והדבר מקשה עליו לקבל הצעות לחידוש בתעריפים הוגנים ואף במקרים מסוימים לא לקבל בכלל הצעה לחידוש ביטוח הרכב.
הביטוח מכסה את הנוסע בהוצאות בריאות במקרה שחלילה יזדקק להם בעת השהות בחו"ל, כמו כן מכסה את המטען שהוא לוקח עמו, וכן אפשרויות למתן שירותי חילוץ והצלה בטיולים אתגריים.