ביטוח בריאות – קריאת השכמה

23/07/2018

מאמרים רבים נכתבו על השירות הניתן לנו, האזרחים, על ידי קופות החולים: התורים האין סופיים, זמני ההמתנה המרובים, הדוחק בבתי החולים, וההרגשה שחלילה בעת מקרה חמור יותר מסתם שפעת, נרגיש בודדים במערכה. לא מזמן אף טען מנכ"ל אחת מקופות החולים המתפטר, שאין מספיק תקציב להעניק שירות לאזרחים. זו עבורנו קריאת השכמה.  בנוסף, רובנו שותפים להבנה שאם חלילה נהיה חולים או זקוקים לניתוח או טיפול מורכב במחלה קשה, אז רק אם נהיה מאד עשירים נוכל ברגע האמת לממן מכספנו קבלת הטיפול הטוב ביותר בארץ או בחו"ל. אך מה לעשות שמרביתנו חיים בארץ ברמת חיים שאולי עולה עם השנים, אך אין לנו מאות אלפי שקלים להם נזדקק ביום פקודה חלילה וחס.

וכאן נכנס לתמונה נושא הביטוח הנכון. כי הרי רכישת ביטוח בריאות על כל גווניו - ביטוח ניתוחים, מחלקות קשות, סיעודי, ותרופות שלא נכללות בסל הבריאות, זה מה שהופך כל אחד מאיתנו חלילה בעת מחלה או אירוע הדורש התערבות של מיטב המומחים, לאנשים עשירים. כמי שרכש ביטוח בריאות אנחנו עלולים יום אחד לחלות, אך אנחנו לא לבד, כי מאחורינו עומדת מערכת שלמה שתצליח להעביר את הסכומים הנדרשים ולוודא שנקבל את הטיפול הטוב ביותר על מנת שנוכל באמת להתרכז בבריאותנו, ללא כל דאגה כלכלית. ביטוח הבריאות  שרכשנו הופך אותנו לבעלי אמצעים לממן כמעט כל טיפול הנדרש כדי לחזור לקו הבריאות. התוכניות הן רבות, וניתן להתאים את הביטוח גם לאפשרויות המימון, החל מכמה עשרות שקלים לחודש לביטוחי הקטסטרופה ועד ביטוח בריאות המקיף ביותר שעלותו כמה מאות שקלים למשפחה.

מי שסומך על קופות החולים שיקום! מי שעדיין יושב במקומו, הגיע הזמן לקחת אחריות ולבדוק שבריאותו ובריאות בני משפחתו מטופלים כראוי, וחלילה בעת קרות מקרה ביטוח יהיו בכיסו הסכומים הנדרשים להשיב את כולם לקו הבריאות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבוע פגישה אישית בנושאי ביטוח בריאות פרטי, ביטוח מחלות קשות, ביטוח השתלות ותרופות שלא בסל הבריאות, וביטוח סיעודי פרטי.

צור קשר