מאמרים

מגוון מאמרים בנושאי ביטוח שונים – פרי נסיון מקצועי רב שנים

מאמרים נוספים

מאמר

לקחת אחריות לחיים

בשנים האחרונות עולם הביטוח משתנה לנגד עינינו, הוא משתנה בעיקר כי הצרכים שלנו כאזרחים משתנים.

רמת החיים עולה, תוחלת החיים מתארכת, והטכנולוגיה אשר מצויה לנו בכף היד מאפשרת לנו לעשות יותר דברים במקביל. אין ספק שאנחנו חולמים להגשים חלומות גדולים יותר, נוסעים ליותר חופשות, וגם מנסים להגדיל את החוויות ותחומי העניין שלנו ביום יום.

מה זה אומר? זה אומר שהיום החיים שלנו יותר מלאים ביחס לעבר ויש לנו יותר אפשרויות לממש אותם.

אם בעבר ליווינו אתכם בעיקר בעולמות הרכוש הפרטי -ביטוח הרכב, או הדירה. במהלך השנים האחרונות ביצענו מהלכים אסטרטגיים והרחבנו את יכולות מתן השרות שלנו בתחומים נוספים, על מנת שנוכל לעזור לכם להמשיך לקחת אחריות על מסלול חייכם.

מעבר לביטוחים הפרטיים, יש לנו כלים שיעזרו לכם בכיסוי הביטוחי לעסק שלכם או של בני משפחתכם.

כיום אנו מעניקים שירות רחב, מעבר לביטוחי הרכב הדירה והעסק, באמצעות מומחים בתחומים ספציפיים:

  • הבריאות והסיעוד הפרטי: תחום נרחב הדורש התמחות בהבנת הצרכים שלכם בעולם הניתוחים, תרופות שלא בסל הבריאות, וליווי מקצועי בעת חלילה מחלה קשה.
  • התכנון הפנסיוני:  למשפחה כולה, בעבודה, כשכירים או עצמאים, במעבר בין עבודות ועד הכנה לפרישה. אנו נוכל לעזור לכם בניתוח תיק ביטוח קיים, ועריכת סדר בכל הפוליסות הקיימות, בדיקת כפילויות ביטוח, והמלצות על התאמת הביטוחים הקיימים שלכם לעדכונים חדשים בענף.
  • המימון, והפיננסים: השקעות לטווח קצר וארוך, חסכונות לילדים ולכסף פנוי עם תחליפים טובים ממה שהבנקים מציעים. כמו כן, נוכל לעזור בתחום המשכנתאות לפני שאתם רוכשים דירה, או רוצים לשפר דיור.
  • נסיעות לחו"ל: נלווה אתכם בכל נסיעה פרטית או עסקית ואף במעבר מגורים לחו"ל.

תפקידנו לעזור לכם לקחת אחריות על החיים, זה מה שאנחנו עושים למעלה מ 50 שנה ובכוונתנו להמשיך להתפתח ולהיות כאן בשבילכם גם ב 50 השנים הבאות.

לכל שאלה, פניה, עצה או בקשה ניתן לפנות אליי באופן ישיר: ariel@el-ad.co.il

אריאל מונין סמנכ"ל אל-עד