הטיפים של אל-עד - ביטוח נסיעות לחו"ל

14/06/2018

הפעילו את הביטוח בהקדם האפשרי

רכשו ביטוח כבר לאחר שסגרתם טיסה, על מנת שהכיסוי הביטוחי ייכנס לתוקף. זכרו כי ישנו סעיף של החזר בגין ביטול נסיעה בגין אירוע בריאותי חמור המכוסה בפוליסה. כמו כן, לעיתים תידרשו להביא מסמכים רפואיים נוספים בעת הנפקת הפוליסה ולא כדאי להשאיר זאת לרגע האחרון.

ביטוח לא קונים בכל מקום - בטחו רק דרך סוכן ביטוח!

בביטוח כידוע יש המון אותיות קטנות, סוכני הנסיעות מבינים בנסיעות לא בביטוח, ביטוח הנסיעות הקולקטיבי דרך קופת חולים הוא בסיס ולא בהכרח יוציא את הביטוח הטוב עבורכם. חשוב לזכור כי למרות ההנחה הרווחת שביטוח הקולקטיב של קופות החולים יודע עליכם את כל המצב הבריאותי לא כך הדבר, וזה עלול להיות לכם לרועץ.

התאימו את הביטוח ליעד ואופי הנסיעה

לכל נסיעה יש אופי אחר- משפחתי, ספורט אתגרי, עסקים. ישנן מספר חברות המתמחות בביטוחי נסיעות לחו"ל ולכל חברה היתרונות שלה מעבר לפוליסה הבסיסית. בשביל זה אנחנו פה, אנחנו נבדוק ונתאים לכם את הפוליסה הנכונה לנסיעה הנכונה.

 

 

ביטוח נסיעות אינו ביטוח יקר, אך עלול להיות יקר אם לא נערך נכון, וכמובן תמיד עדיף שיהיה מי שייצג אתכם,ויהיה שם עבורכם ברגע האמת.כפי שאנחנו אתכם בכל שאר הפוליסות, כך גם בתחום ביטוח הנסיעות – נלווה אתכם בעת הצורך עד לשובכם הביתה בשלום. אנחנו המבטחים שלכם ברכוש ובבריאות בארץ, אנחנו אלה שנפעיל את כל כובד משקלנו חלילה בעת תביעה בחו"ל על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם.

 

צור קשר