מה כולל כיסוי ביטוח מבנה ותכולה?

הכיסוי כולל את מבנה הדירה, תכולתה וכיסוי לנזק שיגרם לצד שלישי

למה כדאי לבטח את הדירה?

ביטוח הדירה נחלק לשני חלקים. החלק הראשון הוא ביטוח המבנה. ביטוח זה מכסה נזק לקירות וכל התשתיות הקשורות כגון ביוב, מים, מיזוג אויר וכדומה. חלק זה הינו חובה במשכנתא. החלק השני הוא ביטוח של התכולה. תכולה היא כל פריט הנמצא בדירה ואינו צמוד לקירות או לתשתיות. מדובר בחפצים שבעת שריפה או הצפה בבית נהרסים או נגנבים בפריצה. הסיכון גבוה, והפרמיה נמוכה: תמורת תשלום חודשי נמוך תוכלו לקנות שקט נפשי וכלכלי. צלצלו אלינו וקבלו הצעה!

  • סיפור מהחיים - מבנה ותכולה

    המבוטחים ש' וח' נסעו לחופשה משפחתית באחת מבירות אירופה. הם סגרו היטב את חלונות ודלתות הבית במושב, ובעוזבם לא שכחו להפעיל את מערכת האזעקה. לאחר יומים ארעה פריצה- בשעה 01:30 התריעה מערכת האזעקה על פריצה, ונשלח מסרון דיווח אל הטלפון הסלולרי שלהם. הם מיהרו והתקשרו אל חתנם המתגורר במושב, אשר הזעיק את המשטרה, ויצא בליווי שכן בתוך זמן קצר ביותר אל הבית. הגעתם אל הבית הבריחה את הפורצים, לא לפני שזרעו הרס בחדר השינה, בארונות הקיר, בדלתות הכניסה ופגעו במערכת האזעקה.

    כאשר חזרו ש' וח' מחופשתם תיאמה מחלקת התביעות שלנו ביקור של שמאי בביתם, והם פוצו בסך כולל של 105,000 ש"ח על הנזקים ועל גניבת תכשיטים, בגדים, ומחשב נייד שהיה באותה העת בבית. לפורצים לא היה זמן למצוא את הכספת שהוסתרה בחדר הארונות, אך הנזק שהותירו היה גדול גם ככה. למרות אי הנוחות וההרס שנגרם בביתם, הרגישו ש' וח' שפעלו נכון כל השנים בעת שרכשו הגנה על רכושם.

    המשך לקרוא על סיפור מהחיים - מבנה ותכולה
צור קשר