מה כולל כיסוי ביטוח ריסק במקרה פטירה?

תשלום חד פעמי או קצבה למספר שנים לאחר מות המבוטח

למה כדאי ?

אומרים שאין דבר יותר וודאי מהמוות. כולנו יודעים שהוא יגיע, אך מקווים שיגיע כמה שיותר מאוחר ונוכל להזדקן בכבוד. במקרה של פטירה של בן משפחה, לצד הצער העמוק והחלל שנוצר לעיתים קרובות נפער גם בור כלכלי. פוליסת ביטוח למקרה פטירה (ריסק) מעניקה תשלום לאחר מות המבוטח. לצערנו הפוליסה אינה יכולה להשיב את אהובינו אך פוליסת ביטוח למקרה פטירה יכולה להציל כלכלית שגרת חיים של משפחה שלמה ולעזור לבני המשפחה להגיע אל המטרות ולהגשים את החלומות. האם יש לכם ביטוח למקרה פטירה? מתי לאחרונה בדקתם את הכיסוי הביטוחי למקרה פטירה בפוליסה שלכם?

  • סיפור מהחיים - ריסק

    המבוטחת ד' איבדה את בעלה לפני כ 15 שנה, בדיוק לפני שעברו לבית החדש שבנו במהלך השנים שקדמו לכך. בעלה השאירה עם שני הילדים הקטנים ומצב כלכלי בינוני. אמנם ביטוח המשכנתא שולם באמצעות חברת הביטוח, אך עדיין נותרו למשפחה חובות לא מעטים וכן נותרו הוצאות רבות על חינוך וגידול הילדים.

    במרוצת השנים החליטה ד' להגן על עצמה בביטוח למקרה פטירה, ורכשה כיסוי (ריסק) על סך של 1,000,000 ש"ח לעת צרה שלא תבוא. לפני כחצי שנה נפטרה ד' ממחלה קשה ומחלקת התביעות שלנו פעלה במהירות להעברת סכום של 1,000,000 ש"ח לשני ילדיה, אשר החלו את חייהם כבוגרים. למרות שאת אובדן האם לא ניתן להשיב, החלל הכלכלי שנותר  לאחר פטירתה התמלא הודות ללקיחת האחריות של אימם ברכישת פוליסת הריסק.

    המשך לקרוא על סיפור מהחיים - ריסק
צור קשר