כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח אבדן כושר עבודה

איבדת את האפשרות לעבוד? יש כיסוי ביטוחי שעובד בשבילך

היכולת לעבוד חשובה מאין כמותה – היא מאפשרת לנו להשתכר בכבוד, ולנהל שגרת חיים פעלתנית, עשירה ומספקת. אף אחד מאיתנו לא יכול לצפות איך ומתי כושר העבודה שלנו ייפגע – אם בעקבות תאונה או מחלה, אם חלקית או באופן מלא, אם זמנית או לצמיתות. מה שאנחנו כן יודעים הוא, שלמקרה שנגיע למצב כזה – עלינו להכין "תכנית גיבוי" להגנה עלינו ועל בני משפחתנו מאובדן הכנסה כפועל יוצא מאובדן יכולתנו לעבוד.

לתוכנית הגיבוי הזה קוראים ביטוח אובדן כושר עבודה – היא נדרשת לך, כמו לכל אדם אחר, במצבים שבהם יכולתך לעבוד ולהשתכר תיפגע חלקית או בצורה מלאה. כיסוי ביטוחי עבור אובדן כושר עבודה הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח קבלת תשלום חודשי, שיהווה תחליף למשכורת ומקור הכנסה שיאפשר לך ולמשפחתך להתמיד בשגרת חייכם מבלי לקרוס כלכלית. 

כשלא עובדים – ככה זה עובד

  • למי מגיע פיצוי על אובדן כושר עבודה? הפיצוי ישולם למבוטח שעבד עד קרות אירוע הביטוח (מחלה/תאונה) ושעקב האירוע נשלל ממנו הכושר לעבוד בכל מקצוע או עיסוק בהם עבד לפני האירוע, או בכל עיסוק סביר אחר שהולם את השכלתו, וזאת בשיעור של 75% לפחות.
  • מתי ישולם הפיצוי? בתום חודש אחד או 3 חודשי המתנה כל עוד המבוטח מצוי באי כושר עבודה, או עד סיום תקופת הכיסוי שנקבעה בעת ההצטרפות לביטוח (מועד סיום: גיל 67-60)
  • מה עם הפרמיות? מבוטח שאיבד את כושר עבודתו ישוחרר מתשלום פרמיות.
  • מה קורה כשמבוטח מצוי באי כושר ועובד? מבוטח שמצוי באי כושר ובמקביל עובד חלקית או באופן מלא בעבודה אחרת – יקבל השלמת הכנסה בשיעור היחסי לפגיעה בהשתכרותו.
  • עד מתי ישולם פיצוי בגין אובדן כושר עבודה חלקי? עד תום אי הכושר או עד לסיום תקופת הביטוח – לפי המוקדם ביניהם.

מאחלים לך כושר עבודה מלא לעוד שנים רבות, ושייקרו בדרכך רק אירועים משמחים

קבל הצעה
ביטוח אבדן כושר עבודה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.