כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות – מוצר שמציל חיים

עוד לא פותחה גלולת הפלא שתאפשר לנו להציל את בריאותנו ואת בריאות היקרים לנו במצבים שונים בחיים.  אם הייתה כזו – מי לא היה רץ לקנות אותה?  אז אין גלולה אבל יש ביטוח שפועל באופן דומה לה – קוראים לו ביטוח בריאות.

העיקר הבריאות – כמה פעמים יצא לך לומר את זה?  אינספור, כמו כולנו. האמירה היומיומית הזו  תהפוך למהותית ואפקטיבית אם נדאג שיהיה לנו גיבוי בריאותי מלא תמיד. מערכת הבריאות הציבורית לא מסוגלת לספק לנו גיבוי כזה – לא בכל רגע, ובטח שלא בכל מצב. ענף הביטוח לעומת זאת, ערוך לגבות אותנו עם מגוון ביטוחי בריאות שהם בפירוש מצילי חיים.

ביטוח בריאות פרטי = רפואה פרטית. ביטוח בריאות פרטי מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות מרפואה פרטית בתנאים מיטביים. בניגוד למורכבות של הרפואה במערכת הציבורית המציגה בפנינו אפשרויות מוגבלות מאוד –  עם ביטוח בריאות פרטי, השליטה בבריאותנו היא בידיים שלנו.

שליטה בתהליך הטיפול הרפואי – ללא צורך ותלות באישורי ועדות שונות בקופ"ח ובמשרד הבריאות. ביטוח בריאות פרטי מאפשר לך לבחור את הרופא המטפל בארץ/בחו"ל על פי העדפתך האישית,  לקבל כל ניתוח/השתלה/טיפול שנדרשים לך כשבעלויות האשפוז והטיפול תישא חברת הביטוח,  לקבל מימון לתרופות שמחוץ לסל הבריאות, ועוד ועוד זכויות שמקנה הביטוח.

בסוכנות אל-עד תוכלו לרכוש מוצרי ביטוח בריאות, שיבטיחו לכם וליקרים לכם את קבלת הטיפול הרפואי המיטבי בכל עת שתידרשו לכך. בין המוצרים האלה נמנים:

  • ביטוח תרופות שלא כלולות בסל הבריאות – כיסוי למימון תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות הישראלי. חלק מהתרופות הללו מצילות חיים, ועלותן מגיעה לכדי עשרות ומאות אלפי שקלים.
  • ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח – ביטוח זה יופעל במצבים רפואיים שמצריכים ביצוע ניתוחים בכל היקף, בארץ או בחו"ל. הביטוח מאפשר לך לבחור מנתח ומוסד רפואי, מסייע לקיצור תורים, ומכסה את העלויות הגבוהות של הניתוחים.
  • ביטוח להשתלות – השתלות איברים הוכיחו את עצמן כמצילות חיים וכמשפרות את איכות חייהם של אנשים עם מחלות קשות ומצבים רפואיים שלא נמצא להם פתרון אחר. בסל הבריאות הישראלי כלול שירות השתלות, אך הוא כרוך בהמתנה ארוכת שנים, שלא פעם המועמדים להשתלה נפטרים במהלכה. עם ביטוח השתלות פרטי ניתן לעבור השתלה במוסדות מובילים בחו"ל תוך קיצור משך ההמתנה – מה שמשמעותו לעיתים קרובות הוא הצלת חיים. ישנם מקרים בהם הביטוח מספק מימון מלא לניתוח.

ביטוח בריאות איכותי הוא כזה שיהלום במדויק את הצרכים שלך ושל בני משפחתך.

צוות אל-עד עומד לרשותך כדי להתאים לך את מוצר הבריאות המיטבי עבורך.

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות

ביטוח בריאות זה מעניק כיסוי למימון תרופות שלא בסל, ברוב המקרים מדובר על תרופות מורכות ומצילות חיים שעלותן יכולה בקלות להגיע לאלפי שקלים לחודש ואף הרבה מעבר לכך.

קבל הצעה

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח

בתחום ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל ביטוח ניתוחים והשתלות מגיע כחבילה ביטוחית אחת שכן היא מיועדת לניתוחי השתלות ולניתוחים רבים אחרים – בישראל ובחו"ל.
במצבים רפואיים המצריכים ניתוחים, בעיקר מורכבים אך גם קלים ופשוטים יותר פוליסת ביטוח זו מאפשרת בחירת מנתח, בחירת מוסד רפואי, קיצור תורים ועוד.
ביטוח זה מכסה עלות ניתוחים בישראל ובחו"ל דבר המהווה יתרון משמעותי כאשר יש צורך בניתוח מורכב שעלותו בחו"ל באופן פרטי אדירה

קבל הצעה

ביטוח השתלות

מצב רפואי המצריך השתלת איבר הוא ללא ספק חמור, לא שגרתי ודחוף, לרוב מדובר על מחלות קשות או בעיות רפואיות חמורות המחייבות השתלה על מנת להציל את חייו של החולה או לשפר את איכות חייו משמעותית.

אמנם בישראל קיים שירות השתלות כחלק מסל הבריאות, אך מדובר בפועל על תור שעשוי להימשך שנים, אין וודאות שהחולה עובר את הניתוח המורכב בבית החולים המוביל ופעמים רבות החולים פשוט נפטרים למרבה הצער בהמתנה להשתלה המיוחלת.
לכן קיים ביטוח השתלות, ביטוח פרטי המאפשר לעבור את ההשתלה בחו"ל במגוון רחב של מוסדות מובילים, ובעיקר לקצר את משך ההמתנה לניתוח – באופן שבהחלט עשוי להציל חיים. הביטוח מעניק, בחלק מהמקרים גם מימון מלא לניתוח.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.