כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

הרפואה דואגת להארכת החיים. אנחנו דואגים לחיים איכותיים ומכבדים.

החיים המודרניים שמים אותנו לעיתים במצבי אבסורד –  מצד אחד, הרפואה המתקדמת מאריכה את תוחלת החיים שלנו, ומזמנת פתרונות לתאונות ולמחלות. מצד שני, לא פעם, גם כשהחיים ממשיכים, איכות החיים נפגעת ואנשים רבים מוצאים עצמם במצב סיעודי.

מה זה אומר להיות סיעודי?

אנשים סיעודיים הפכו להיות חלק מנוף חיינו. אדם מוגדר כסיעודי כאשר אין ביכולתו להתנהל ולתפקד בכוחות עצמו, ונדרש לו סיוע מצד קרובי משפחה או מטפלים לביצוע של פעולות יומיומיות בסיסיות כגון הליכה, ישיבה/קימה, רחצה, אכילה או עשיית צרכים.

כאשר אנחנו נמצאים בצד האחר של החיים – המתפקד והחיוני – הפעולות האלה לגמרי מובנות מאליהן עבורנו, ומצב סיעודי נתפס אצלנו כמשהו ש"לי זה לא יקרה", רחוק כמרחק שנות אור. למרבה הצער, אף אחד אינו חסין, וכל אחד איתנו יכול להיקלע לתאונה או לחלות במחלה קשה, שיובילו לאובדן העצמאות, לתלות באנשים אחרים, ולצורך באשפוז וטיפולי שיקום יקרים, שיאפשרו לנו להמשיך לחיות בכבוד. חשבתם על כך שמישהו צריך לממן את כל זה?

ומה זה אומר ביטוח סיעודי?  

בסוכנות אל-עד אנו קוראים לביטוח סיעודי – תעודת כבוד. זאת מכיוון שהוא מעניק לאנשים סיעודיים אפשרות לחיות בצורה מכובדת, גם לאחר שאיבדו את יכולתם התפקודית.

ביטוח סיעודי מספק לאדם הסיעודי מעטפת תמיכה רחבה, שכוללת בתוכה הליכי שיקום וקשת של שירותים מקיפים וטובים על פי הנדרש, וזאת מבלי שהוא יהפוך למעמסה על קרוביו.

בעזרת תגמולי הביטוח הסיעודי, המבוטח יכול לממן את הוצאות האשפוז הסיעודי והטיפול בבית או במוסד ייעודי. מכיוון שמדובר בהוצאות בעלויות גבוהות מאוד, רבים מתקשים לממן אותן בהעדר ביטוח הולם.

בשורה התחתונה, יש לשים את הביטוח הסיעודי בשורות הראשונות ברשימת הביטוחים.

במצבים רבים, חיים ללא ביטוח סיעודי אינם חיים.

קבל הצעה
ביטוח סיעודי

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.