כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ניהול תיקים

ניהול תיקים

ניהול תיק השקעות מקצועי או ניהול עצמאי? זאת השאלה!

צרות של עשירים נפלו על ראשך? נפל בחלקך סכום מכובד של ירושה? צברת עם הזמן חסכונות מרשימים? קיבלת זה עתה את כספי הפרישה שלך וברצונך לשמור עליהם נזילים? ההתלבטויות שלך מובנות, כי יש חשיבות רבה לאופן בו יושקע הכסף שלך, בהנחה שחשוב לך לשמור על ערכו וגם לייצר ממנו הכנסה נוספת.

פעמים רבות זהו גם השלב בו עולה ההתלבטות – האם לנהל את הכספים שלך באופן עצמאי או לבחור בניהול תיקים מקצועי? ההחלטה על הדרך המתאימה לך תלויה יותר מכל דבר אחר במאפיינים האישיים שלך ובציפיות שיש לך באשר לפירות ההשקעה. בהחלטה זו משתתפים גם מאפייניו של החיסכון – ההיקף, טווח ההשקעה, הייעוד ועוד. 

בכל אופן, חשוב לדבר על היתרונות של ניהול תיקים מקצועי:   

  • מומחיות היא שם המשחק – ניהול תיק השקעות מקצועי נתון בידיו של מומחה לניהול תיק ניירות ערך, אשר מורשה לכך מטעם המדינה. מדובר באיש מקצוע מוסמך, שכל בחירה שיעשה בין חלופות ההשקעה השונות – תבוצע בצורה מושכלת, מתוך הבנה מעמיקה של תנאי השוק ושל ההשפעות הצפויות על מרכיבי תיק ההשקעות שלך. מומחה כזה ינהל מעקב אחר ההשקעות השוטפות, ויבצע את הפעולות הנדרשות בעקבות השינויים בשוק ההון. שווה!
  • השילוב המנצח: ניהול מקצועי ושירות אישי – מנהל תיקים מקצועי יעשה עבורך הכול ובמלוא המקצועיות. הוא ינהל ברמה יומיומית מעקב אחר מהלכי השוק השונים וינתח את השפעתם האפשרית על היקף תיק ההשקעות שלך. הוא יבנה את תיק ההשקעות בהתאמה לצרכים האישיים שלך וייקח בחשבון כל פרמטר רלוונטי: סיכונים, תשואות, מיסוי, טווח השקעה רצוי ועוד.
  • ועדיין… השליטה נשארת בידיים שלך –יש אנשים שחוששים מחוסר שליטה בתיק ההשקעות שלהם. אם זה קורה לך – חשוב לדעת שאין כל חשש. יש לך אפשרות לתת למנהל התיק שלך הנחיות כלליות באשר לפעילותו בתיק. אפשר להגדיר עבורו מהם גבולות הגזרה בהם הוא רשאי לפעול. אין כל מניעה שמנהל התיק יעבוד בשיתוף איתך, ועדיין הידע והניסיון שצבר יסייעו לך להשיג את התשואה האופטימלית במגבלות הסיכון.

עוד לא החלטת? נשמח לייעץ לך, לספק לך מידע על החלופות השונות, ולעזור לך להגיע להחלטה הנכונה עבור.

קבל הצעה
ניהול תיקים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.