כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

קרן השתלמות

קרן השתלמות

כל כך הרבה יתרונות בחיסכון אחד – זה משתלם!

אין סיכוי שלא נתקלת במונח "קרן השתלמות" – הוא פשוט עולה בשיחות רבות בהקשר הפיננסי, ותמיד בהקשר חיובי. יש לכך סיבות טובות.

קרן השתלמות היא ערוץ החיסכון היחידי כיום, שבאמצעותו כל שכיר או עצמאי יכול לצבור כספים לכל מטרה המשרתת אותו, לטווח בינוני.

6 שנים לאחר פתיחת הקרן באפשרותך לפדות את הכספים כסכום הוני חד פעמי. במידה וברצונך לפדות חלק מכספי הקרן לפני שחלפו 6 שנים – יהיה באפשרותך לממש רק חלק מן הסכום, לשמור על יתרת הכסף בקרן, ועדיין להמשיך ליהנות מתשואות, שמאפשרות ביצוע משיכות כספים חלקיות נוספות לפי הצורך בכל זמן.

אנחנו כאן כדי לספר לך על יתרונותיה של קרן ההשתלמות :

  • יש הטבות מס ייחודיות – זהו ערוץ החיסכון היחידי לטווח בינוני, שיזכה אותך בהטבות מס על ההפקדות. בנוסף,  לאחר 6 שנים יש באפשרותך לפדות את כל הסכום והרווחים שנצברו לך בקרן, ללא תשלום מס. 
  • רמת הסיכון נתונה לבחירתך – באפשרותך לבחור רמת סיכון רצויה על פי פרופיל הסיכון שמתאים לך, מתוך מגוון מסלולים – מסולידיים ועד למתמחים.
  • אפשר לעבור בין אפיקים ללא הפסד – אם ברצונך לפצל חלק מהכספים לאפיקים אחרים –  הדבר ניתן מבלי שתהיה פגיעה כלשהי בזכויות או בוותק.
  • אחרי 6 שנים – חיסכון נזיל ופטור ממס –בחלוף 6 שנים מפתיחת הקרן יש באפשרותך לדחות את משיכת הכסף לכל פרק זמן שמתאים לך. כל סכום אשר יופקד לקרן לאחר תום התקופה, ייהנה מזכויות הקרן.  בינתיים ביכולתך ליהנות מתוכנית חיסכון פשוט אידיאלית: כסף נזיל זמין בכל עת וכן פטור ממס רווחי הון.
  • משיכת כספים מקרן נוספת ללא המתנה –יש לך יותר מקרן אחת שרשומה על שמך? צברת ותק של 6 שנים באחת מהן? זה מקנה לך אפשרות למשיכת כספים מהקרן הנוספת מבלי להמתין לשש שנות ותק.

נראה לנו שהבנת – כדאי לפתוח קרן השתלמות כאן ועכשיו!

קבל הצעה
קרן השתלמות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.