תוכניות שונות בביטוח הרכב

06/05/2021

בעבר ביטוחי הרכב היו המוצר הכי מיושן בענף ולא היה הבדל גדול בין ביטוח לביטוח. לכולם היה ברור שיש ביטוח חובה שמכסה את נזקי הגוף, ביטוח צד ג' שמכסה נזקים של רכב אחר שנפגע על ידי הרכב שלנו, וביטוח מקיף שמכסה נזקים לרכב שלנו וגם לצד שלישי. על הביטוח המקיף מוסיפים חבילה הכוללת רכב חילופי, גרירה ונזקי שמשות. התעריף נקבע בהתאם לגיל ומספר התאונות של הנהג הנוהג ברכב.

עם הזמן שוק ביטוח הרכב התעורר לחיים: החברות החלו לשווק מוצרים שונים המעניקים כיסויים שונים.

כיום לצד הפוליסות הסטנדרטיות נוכל למצוא פוליסות המעניקות הנחה לרכב שנוסע מספר קילומטרים מופחת בשנה (לדוגמא מתחת ל 10,000 ק"מ בשנה) או פוליסה לנהגים מבוגרים והוספת נהג צעיר רק בזמן שהוא נוהג בפועל  ומדווח על כך באמצעי אלקטרוני. יש פוליסות בהן ההשתתפות העצמית גבוהה אך הפרמיה נמוכה והן מתאימות בעיקר לנהגים זהירים שמוכנים לקחת על עצמם יותר סיכונים. יש פוליסות שמבוצעות באופן דיגיטלי, כאשר המבוטח ממלא את כל הפרטים בעצמו ומייעל את השיטה.

מעבר לשינויים אלו, ניתן כיום לרכוש בפוליסה הסטנדרטית כיסוי נפרד לפנסים, מראות הצד של הרכב או לפגושים, והנזק משולם ללא פגיעה עתידית בפרמיה.

העולם השתנה וגם שוק הרכב התעורר לחיים ומשנה את צורתו. אנחנו באל-עד מתקדמים עם השוק המתפתח וערוכים עם כלים דיגיטליים לבצע השוואה בין 6 חברות ביטוח, אשר לכל אחת מהן לפחות 3 הצעות שונות. התחרות בענף הרכב גדולה ואנחנו כאן עבורכם במטרה למצוא את הפוליסה המתאימה לכם בפרמיה ההגונה ביותר.

צור קשר