כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח דירה

ביטוח דירה

לעשות ביטוח דירה זה אומר: לשמור על הבית שלך ועל התכולה שיש בו  

הבית שלנו, הדירה בה אנו גרים – זהו מרכז חיינו. כאן נמצאים כל הפריטים שרכשנו אי פעם, החל  מרהיטים ומכשירי חשמל ועד תכשיטים ופריטי אמנות. הבית היקר הזה על תכולתו נתונים בכל רגע לסכנות המאיימות עליהם – פריצה, גניבה, שוד, נזקי אש, נזקי מים, רעידת אדמה ועוד. המשמעות הכספית של הנזקים הנגרמים מאירועים כאלה היא עצומה, ולעיתים יכולה לבוא לידי ביטוי באובדן של הדירה כולה. מכאן נובעת החשיבות הגורלית של רכישת ביטוח דירה, שיספק כיסוי הולם למרכז חיינו – ביתנו על כל תכולתו.

חברות הביטוח השונות בארץ מציעות פוליסות לביטוח דירה, הכוללות כיסויים לדירה ולתכולה. זאת  כמענה לצורך של בעלי דירות ובתים להגן על רכושם מפני אותם סיכונים, שעלולים להסתכם בהפסדים כספיים משמעותיים. השאלה היא איך בוחרים מכל ההצעות את ביטוח הדירה המתאים לך ביותר, שיעניק לך את השקט הנפשי הדרוש לכל אחד מאיתנו.

התשובה נמצאת אצלנו בסוכנות אל-עד. באמצעות מחולל תעריפי ביטוח דירה שברשותנו, באפשרותך לקבל הצעת מחיר און ליין. מערכת BEST PRICE  מאפשרת לכל לקוח לקבל את המידע הרלוונטי והמחיר האטרקטיבי לביטוח דירה. עם הקשבה והבנה מעמיקה של הצרכים הביטוחיים שלך, נלווה אותך מקבלת הצעת המחיר עד לתשלום התביעה, באם תוגש כזו. כך נאפשר לך לישון בשקט, בביתך המוגן, בידיעה בטוחה שכל פיצוי שיגיע לך – יגיע לידיים שלך.

יש לנו משימה משותפת – לשמור על הבית שלך ועל כל מה שיש בו.

קבל הצעה
ביטוח דירה

כיצד נקבע מחיר הביטוח לביטוח תכולה?

מחיר הביטוח נקבע לפי שווי הרכוש בבית או הדירה המבוטחת. בנוסף נלקח בחשבון גם מיקום הדירה.אם לדוגמא הנכס שלכם נבנה במקום מסוכן או חשוף יותר מהרגיל לשוד או לפריצה, יהיה המחיר גבוה בהתאם. בתים פרטיים ודירות קרקע חשופים יותר לאירועי פרציה וגניבה, ולכן פוליסות הביטוח יקרות משמעותית מאלו של דירות בבתים משותפים. באזורים מסוכנים או בעיתיים או בקומות נמוכות, התקנת דלת ביטחון או אמצעי התרעה כגון סורגים או אזעקה יכולים למנוע פריצה או גניבה ולהוזיל את מחיר הביטוח.
לביטוח מבנה ניתן להוסיף גם ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח אחריות מעבידים לעובדי משק כמו עוזר/ת בית ומטפל/ת וכמובן גם וחפציהם האישיים. ניתן להוסיף כיסוי לחפצים אישיים מחוץ לדירה כמו במחזן, אופנים, ועוד.

קבל הצעה

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש. ביטוח תכולה מגן מפני נזק לרכוש (להבדיל מהמבנה) המבוטח בדירה או בבית בו הוא גר. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כמו: גניבות, פריצות, שריפות, מקרי שוד, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ומקרים נוספים גם אש.

קבל הצעה

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה, כשמו כן הוא, והוא נועד לפצות מבוטח במידה וקרה נזק ישיר למבנה הדירה או הבית המבוטח (רצפה, קירות, גג, תקרה, חלונות, דלתות, ולחלקים הצמודים לבניין כמו מחסן, מערכות סולריות, צנרת, מתקני הסקה, מרפסות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות ועוד. ביטוח מבנה מתאים לבעלי דירות, בתים משותפים, לבעלי בתים פרטיים, לשוכרי דירות המעוניינים להגן על רכושם או מחויבים בכך מכוח חוזה השכירות. בנקים וחברות הנותנות משכנתאות מחייבות את לקוחותיהם בביטוח מבנה. ביטוח מבנה מבטיח כי במקרה של תביעה (המכוסה על פי תנאי הפוליסה) תקבלו פיצוי על הנזק שנגרם למבנה, וכן פיצוי על הוצאות נוספות שיגרמו לכם בעקבות הנזק, כמו עלויות שמאים, שכר אדריכלים, יועצים, מהנדסים, קבלנים, בעלי מקצוע או הוצאות פינוי הריסות ואובדן שכר דירה.

קבל הצעה

אילו פריטים אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה?

להלן רשימה של פריטים אשר אינם מכוסים בביטוח תכולת דירה: ואם יש צורך לבטח אותם יש לעשות זאת באופן מיוחד ופרטני: ניירות ערך ואיגרות חוב, בעלי חיים, כלי שיט, המחאות, כלי רכב ממונעים, תעודות, מסמכים וכתבי יד. כלי נשק ופריטים המשמשים לעסק. עוד חשוב לזכור כי חפצים שנמצאים מעבר לדלת הבית, בחדר המדרגות או ברחבת הכניסה אינם מבוטחים. כך יש לכם זוג אופניים, עגלות ילדים, פריט ריהוט, הנמצאים מחוץ לבית, יש לדאוג לביטוח מתאים בתכולת הדירה.

קבל הצעה

הרחבות נוספות לפוליסת ביטוח תכולה

כיסויים נוספים לפוליסת ביטוח התכולה ניתנים לרכישה תמורת תשלום פרמיה נוספת, או לעיתים גם בחינם. לדוגמה אנשים שמשתמשים בדירתם גם לצרכים של עבודה או עסק יכולים להרחיב את פוליסת ביטוח התכולה ומחילים אותה גם על האזורים המשמשים אותם כמשרד או עסק לקבלת קהל, כמו קליניקה.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.