כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח למקרה מוות (ריסק)

ביטוח למקרה מוות (ריסק)

להתכונן לכל תרחיש – זו המחויבות שלנו ליקרים לנו

באל-עד אנחנו מעדיפים לקרוא לביטוח למקרה מוות – ביטוח אחריות משפחתית. זהו ביטוח שמטרתו להעניק לבני המשפחה ביטחון כלכלי, במקרה של פטירת המבוטח.
חיי נצח לא הובטחו לנו עדיין, אבל חיים טובים לנו ולמשפחתנו אנחנו  בהחלט יכולים להשיג אם נדאג מהיום לרווחתם של אהובינו ולביטחונם. חשוב, נכון? לשם כך מחובתנו להיערך מראש להסדרת הפתרון שיספק להם את הכנסה החלופית הנדרשת.

מה עושים? ראשית מגדירים:

ברכישת ביטוח למקרה מוות, עלינו להגדיר מהו סכום הביטוח, מהי תקופת הביטוח, מהי מטרת הביטוח, ומה יהיה אופן התשלום למוטבים במקרה פטירת המבוטח.

בשלב הבא בוחרים:

ישנם מספר פרמטרים לגביהם צריך המבוטח להגיע להחלטה, כשעליו לבחור ביטוח למקרה מוות – מה סוג הפוליסה, מה סכום הביטוח ומהו אופן התשלום. אלו ייקבעו בהתאמה למטרות המשפחה ולצרכיה העתידיים:

  • פוליסה שיש בה מרכיב חיסכון + ביטוח למקרה מוות, וכלולות בה אפשרויות בחירה שונות של מסלולי ההשקעה.
  • תשלום חד פעמי של סכום הביטוח – קבלת תשלום חד פעמי לאחר פטירת המבוטח, כאשר התעריף משתנה בכל שנה. סכום זה נועד לשרת את מוטביו של המבוטח כתחליף להכנסותיו. כיסוי מסוג זה יינתן במסגרת ביטוח מוות מתאונה או ביטוח למקרה מוות (ריסק).
  • קצבה חודשית קבועה – הכנסה חודשית שבני משפחת המבוטח יקבלו באופן קבוע לאחר פטירתו. הקצבה תינתן במשך תקופה מסוימת, אשר תוגדר על ידי המבוטח מראש.

איזה פרמטרים ישפיעו  על גובה הפרמיה?  גילו של המבוטח, מינו, מקצועו/עיסוקו, מצבו הבריאותי בזמן רכישת הביטוח, היותו מעשן או לא מעשן.

ביטוח למקרה מוות יכול להוסיף בריאות ולהאריך חיים – מעצם הידיעה שבני משפחתך יחוו  רווחה כלכלית בכל מצב

קבל הצעה
ביטוח למקרה מוות (ריסק)

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.