כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים

אם יש לך עסק משלך – יש לרכוש לו ביטוח משלו!

עסקים, בעיקר המצליחים שבהם, מהווים מקור לרווח ולסיפוק עצום לבעליהם. מאידך, לצד הטפיחה על האגו, ניצבת על כתפי בעל העסק מלאכת ניהול מורכבת. ניהול עסק מזמן לבעלים אינספור אתגרים והתמודדויות בהווה, ואי ודאות באשר לעתיד העסק בשנים הבאות. אז להבטיח את העתיד העסקי שלך אנחנו לא יכולים, אבל בכל מה שקשור לביטוח העסק בכיסויים שיעניקו לך את השקט והביטחון ברבדים שונים – זו המומחיות שלנו.

כל בעל עסק, בין אם מדובר במפעל ייצור, חברת הייטק, משרד מחשבים או חנות מכולת – צריך לבטח את העסק ולהגן על עצמו מכל מקרה שלא יבוא. מה יכול לקרות? גניבת ציוד, נזק לרכוש, אובדן מידע, תאונה לעובד, תביעת רשלנות ועוד רשימה ארוכה של אירועים אפשריים. בעזרת ביטוח לעסקים, אפשר יהיה להשיב את המצב לקדמותו, בהפסדים מינימליים  וגם במזעור הפגיעה בשגרת העבודה של העסק.

ביטוח לעסק יוריד מראשך דאגה מרכזית, ויפנה לך זמן להשקעה  והתמקדות בדברים החשובים לפיתוחו של העסק, הרחבתו והגדלת הרווחיות שלו.

צוות אל-עד מזמין אותך לעשות ביטוח לעסק, אותו נתפור במדויק למידות ולצרכים שלך ושל העסק שלך. במסגרת זו נציע לך מגוון של כיסויים המספק מענה לצרכי מעסיקים שונים – בין אם זהו ביטוח המכסה נזק פיזי לרכוש בבית העסק, אחריות מעביד כלפי העובדים, אחריות לצד ג' ועוד.

באל-עד דואגים לעסק שלך – שיפעל באופן מיטבי, שישגשג לאורך שנים

קבל הצעה
ביטוח לעסקים

ביטוח אחריות כללית

ביטוח המספק כיסוי משפטי למקרים של תאונה, פציעה, תביעת רשלנות, הוצאות רפואיות, תשלומים עקב נזקי גוף ורכוש, הוצאת דיבה, לשון הרע ועוד.

קבל הצעה

ביטוח חבות מוצר

יצרנים, סיטונאים וקמעונאים הינם אחראים על נזקים שונים שנגרמו לצרכנים שעושים שימוש במוצרים שלהם. לשם כך נועד ביטוח אחריות המוצר, שמספק לבעל העסק הגנה מפני הפסדים כספיים כתוצאה מפגיעה גופנית עקב מוצר פגום. סכום הביטוח בפוליסת חבות המוצר ייקבע על פי המוצרים אותם המבוטח מוכר או מייצר.

קבל הצעה

ביטוח אחריות מקצועית

כל בעל עסק המספק שירותים, מכל סוג ובכל היקף, חשוף במסגרת פעילותו לתביעות בגין רשלנות, הפרת חובה מקצועית, מחדל וכיו"ב. באמצעות ביטוח אחריות מקצועית ניתן לספק הגנה וכיסוי למצבים כגון אלה. באל-עד נתאים לך את הכיסויים הרלוונטיים בהתאם לעיסוקך ולעסקך.

קבל הצעה

ביטוח נכס מסחרי

ביטוח נכס מסחרי מכסה מקרי אובדן או נזק שנגרמו לרכוש העסק כתוצאה מאירועים שונים, החל מנזקי מזג אוויר עקב סופה וסערה ועד לנזקים שנגרמו עקב ונדליזם, אי ציות אזרחי ועוד. תחת ההגדרה הרחבה של המושג "נכס" אפשר לכלול גם אובדן הכנסות, כסף וניירות חברה, מחשבים, מבנים, הפרעה לעסקים ועוד.

פוליסת ביטוח רכוש/נכס מוצעות לרכישה ב-2 צורות בסיסיות:
1. פוליסת כל הסיכונים – מכסה מגוון נרחב של סכנות ואירועים מעבר למפורט בפוליסה.
2. פוליסה לכיסוי סכנה ספציפית – מכסה הפסדים שנגרמו כתוצאה מסכנות שמפורטות בפוליסה בלבד.
אנחנו כאן כדי לייעץ לך איזה ביטוח רכוש עסקי מתאים לך ולעסקך.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.