כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות

כל משאית זקוקה לביטוח… שיתאים לה!

מזל טוב, השקעת בקניית משאית? רק רצינו להזכיר שההשקעה תימשך גם הלאה – אל הוצאות הרכישה והתחזוקה של מגוון אמצעי העבודה הנלווים למשאית מהמרכב עד לנגרר וכל מה שביניהם, (מרכב, מערבל, נגרר, מנוף, דופן הידראולית וכיו"ב), אל עלויות האחזקה המיוחדות, ובין השאר גם אל ביטוח המשאית.

ביטוח משאית הוא בעל מעמד מיוחד בעולם ביטוחי הרכב. יש להתאים אותו למאפייניה הספציפיים של כל משאית, לשימוש בה ולנתוני הנוהגים בה. נהגי משאיות גומעים קילומטראז'ים בכבישי הארץ, ולכן הפוטנציאל שלהם למעורבות בתאונה גבוה יחסית. בנוסף, משאיות רבות הן למעשה יותר מכלי רכב – הן כלי עבודה המשמש להובלת ציוד, ולכן הן סובלות משחיקה ובלאי באופן משמעותי בהשוואה לרכבים רגילים.  משאית היא גם רכב גניב ביותר בשל שוויה ושווי הציוד שהיא נושאת.

המסקנה: חשוב שלמשאית שלך יהיו ביטוח מקיף וצד ג' הולמים.

חשוב לדעת שבכל הקשור לעלות ביטוח משאית, יש חשיבות רבה לגורמים כמו  משקל המשאית – אם הוא נמוך/גבוה מ-16 טון, נתונים כמו גיל, ותק ועבר ביטוחי של  הנהג הראשי ושאר המורשים  לנהיגה, וכן מאפייני המשאית לרבות האביזרים והתוספות שכלולים בה.

מכאן ניתן להבין את העובדה ששוק ביטוחי המשאיות הוא תחרותי מאוד. לכן, מן הראוי והמושכל לרכוש ביטוח מסוכנות מנוסה בתחום, שאנשיה מבינים מה הם הצרכים הביטוחיים של כל משאית בפני עצמה, ומיומנים בטיפול בכל תביעה שתצוץ.

ביטוח משאית מתאים יחסוך לך כסף ויוסיף לך שקט.

קבל הצעה
ביטוח משאיות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.