כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

כל ביטוחי הרכב

כל ביטוחי הרכב

לא זזים בלי ביטוח רכב – כי הרכב שלך הוא נכס

כולנו מכירים בחשיבות העצומה שיש לרכב שלנו בכל מימד – כספי פרקטי ורגשי. באותה מידה ברור לנו שהנכס היקר הזה חשוף למגוון סיכונים: תאונות דרכים,  גניבות, שריפות ועוד אירועי נזק למיניהם. לפיכך, ראוי לספק לרכב מעטפת הגנה ביטוחית מלאה עם הכיסוי המיטבי ובעלות משתלמת.

בישראל פועלות חברות ביטוח שונות, המציעות ביטוחי רכב שכוללים סל כיסויים והרחבות, ומוצעים במחירים שונים. אם ברצונך להשיג את ביטוח הרכב האיכותי, המתאים והמשתלם עבורך – ניתן לעשות זאת על ידי בירור והשוואה. בסוכנות אל-עד באפשרותך לעשות זאת באמצעות מערכת BEST PRICE , שתעניק לך בלחיצת כפתור, הצעת ביטוח רכב מכל חברות הביטוח. נותר רק  להשוות מחירים ותנאים, ולבחור בביטוח שייתן לך את המענה ההולם.

קבל הצעה
כל ביטוחי הרכב

ביטוח חובה

בהתאם לחוק הישראלי, כל רכב מחויב בביטוח רכב חובה תקף. זהו הביטוח הבסיסי, שמספק כיסוי ביטוחי לפגיעת גוף שאירעה לנהג או לכל אדם אחר, עקב נסיעה ברכב המבוטח.

קבל הצעה

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב מספק כיסוי ביטוחי מאובדן או נזק שנגרמו בגין אירועים כמו: תאונת דרכים, גניבה, שריפה, נזקי טבע, מעשי זדון וכיו"ב. הביטוח נרכש בנוסף לביטוח חובה, וכולל בתוכו גם כיסוי לצד ג'.

קבל הצעה

ביטוח צד ג'

מדובר בביטוח המעניק כיסוי לאירוע בו נגרם נזק לרכושו של אדם אחר בעת  שהשתמשת ברכבך. בדומה לביטוח מקיף, גם ביטוח צד ג' נרכש כביטוח רשות בנוסף  לביטוח החובה. עם זאת, לא צריך לרכוש אותו בנפרד אם יש לך ביטוח מקיף, שכן הוא נכלל  במסגרתו.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.