כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

תוכניות החיסכון וההשקעה עוברות לדור חדש

אם יש לך חלום – יש לך אפשרות להגשים אותו… בעזרת פוליסת חיסכון

אז מה החלום שלך? דירה חדשה? רכב מהניילונים? טיול חובק עולם? מימון לימודים אקדמאיים לילדים? כל אלה ניתנים להגשמה באמצעות חיסכון. ועוד משהו חשוב בעניין הזה –  ככל שהחיסכון ינוהל בצורה טובה יותר, כך גם היעדים שלך יוגשמו מהר יותר.

כשמחפשים חיסכון שמנוהל היטב – אחת האפשרויות הקורצות ביותר היא פוליסת חיסכון הנקראת גם פוליסת השקעה. אנחנו שמחים להכיר לך את הדור החדש והמתקדם של תוכניות החיסכון וההשקעה שענף הביטוח מציע כיום.

מסקרן, נכון? אז נפרט ונסביר איך זה יעבוד לך:

ההפקדות לבחירתך –  רוצה לבצע הפקדת סכום חד פעמי בכל זמן שיתאים לך? מתאים לך יותר להפקיד אחת לחודש סכום קבוע בהוראת קבע? ואולי ברצונך  להוסיף לתוכנית מעת לעת סכומים חד-פעמיים? הכל עובד, הכל אפשרי, וזאת מבלי שתידרש פתיחת תוכנית חדשה.

הנזילות בכל שלב –  פוליסת החיסכון נזילה, וביכולתך למשוך ממנה כספים בכל שלב – בהתראה של ארבעה ימי עסקים. ניתן לבצע משיכות חלקיות או על פי רווחים.

מגוון מסלולי השקעה – פוליסות החיסכון פרושות על פני מגוון של מסלולי השקעה – לבחירתך. כל מסלול נושא תקופת השקעה שונה ואופי השקעה שונה, ובהתאם לכך נותן גם מענה לצרכים שונים של המשקיעים. רוצה לשלב בין מספר מסלולים? הרשות נתונה!

דחיית תשלום מס על רווחים – אם ברצונך לעבור בין מסלולי ההשקעה – המהלך אינו כרוך בתשלום מס רווחי הון, שכן המס ייגבה במועד מימוש הכסף. זהו יתרון המאפשר לך להרוויח תשואה גם על הכסף שטרם שולם כמס רווחים

משיכת הכסף כפנסיה לכל החיים – היתרון הייחודי של פוליסת החיסכון, שנובע מכך שהיא תוצר של חברת הביטוח, הוא אפשרות הבחירה שלך למשוך את התוכנית כפנסיה שתשולם לכל החיים. סכום הפנסיה ייגזר מהזכויות שיירשמו לטובתך בכניסתך לתוכנית.

יש הטבות מס לגמלאים – ניתן לקבל זכאות לפטור ממס על רווחים, וזאת עד לגובה התקרה של הפוליסה. לצורך כך, יש להגיש בקשה להחזר מס מפקיד השומה, ולצרף אליה אישור תשלום מס של היצרן.

דמי הניהול קבועים ושקופים ואין עמלות נלוות –  דמי הניהול הם למעשה העלות היחידה לה נדרשים משקיעים בפוליסות חיסכון, והם קבועים ושקופים. לא יידרשו ממך  עמלות נלוות כדוגמת עמלות קנייה ומכירה, דמי משמרת, דמי נאמן, שיעור הוספה וכיו"ב.

 וזה שאפשר לנהל את תוכנית החיסכון כתיק השקעות:  ממש כך! הכסף שנצבר בפוליסת החיסכון מנוהל כתיק השקעות לכל דבר – ניתן לצפות בו באינטרנט מדי יום  ולקבל תמונה עדכנית, לרבות מידע על מסלול ההשקעה וביצועי התוכנית.

קבל הצעה
פוליסת חיסכון

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.