כתובתנו: רחוב הלל 23, קומה 11 מרכז העיר ירושלים

טל': 02-6228555   |  פקס: 02-6253366

שעות פעילות:

מחלקת שירות: 08:30-16:00

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 2121, ירושלים 9102101

כתובת המייל שלנו: 

elad@el-ad.co.il

 

צרו קשר

השירותים שלנו

ביטוח חיים (ריסק)

ביטוח חיים (ריסק)

חושבים קדימה – לשמור על רמת חיים גבוהה לך ולמשפחתך

כולנו חיים בהווה ברמת חיים כזו או אחרת, שקשורה באופן ישיר להכנסותינו ולהכנסות בני זוגנו. השאלה היא – מה יקרה בעתיד? נכון שלאיש מאיתנו אין דרך לצפות את העתיד, אבל אנחנו בהחלט יכולים להגיע אליו כשאנחנו מוכנים לכל תרחיש – בין אם פרישה לגמלאות, ובין אם אובדן כושר עבודה עקב פציעה או מחלה, ואפילו פטירה חלילה.

רוצה לשמור על רמת חיים ואיכות חיים ברמה טובה ורצויה לך ולמשפחתך גם בעתיד?

לשם כך יש ליצור חלופות הכנסה לתרחישים האפשריים הללו. אחת הדרכים החכמות לעשות זאת היא על ידי רכישת חיים  במסגרת פוליסת מנהלים או פוליסת ביטוח חיים פרטית.

מהי המטרה הבסיסית של ביטוח חיים?

לספק הגנה לאנשים הקרובים והיקרים לך, למקרה בו הם עלולים לחוות קשיים כלכליים אם וכאשר יחול שינוי בסטטוס שלך כמפרנס. זה יכול לקרות במקרה הטוב בפרישה לגמלאות, ובמקרה הפחות טוב במצבים של מחלה קשה, נכות או מוות. במצבים כאלה, המשפחה עלולה לחוות פגיעה קשה בהכנסות – מה שעלול לגרור שינוי קיצוני ברמת החיים ובאורח החיים שלה. ביטוח החיים נועד למנוע פגיעה כזאת על כל השלכותיה.

איזה ביטוח חיים מתאים לך?

לבחירתך עומדים כמה סוגים של ביטוח חיים. יש ביניהם כאלה שמשלבים מרכיבי חיסכון – על מנת  לשמור על רמת חייך וחיי משפחתך  גם לאחר פרישתך מהעבודה. רבים מתלבטים באיזה ביטוח חיים כדאי לבחור, ולכן כדאי להסתייע בגורם מקצועי לייעוץ ולהכוונה – צוות אל-עד נמצא כאן בשבילך עם כל הניסיון והידע שינתבו אותך אל הבחירה הנכונה.

כדי לדאוג לעתיד שלך ושל משפחתך – צריך להתחיל עכשיו

קבל הצעה
ביטוח חיים (ריסק)

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.